Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

2 odpowiedzi na “KOSZTY PIELUCHOWANIA WIELORAZOWEGO VS JEDNORAZOWEGO”

  1. Hej wydaje mi się, że koszty pieluchowania jednorazówkami są zaniżone-nigdy nie udało mi się przy starszaku zejść poniżej 8 pampersów na dobę, a poza tym odpieluchował się dopiero na 3 urodziny. W moim przypadku zawyżony jest za to koszt proszku, ponieważ Lovelli używałam tylko przez pierwszy miesiąc, a potem przeszłam na zwykły persil, a że w dodatku mam miękką wodę, to paczka za 30zł wystarcza mi na ok. 50 prań. Tak więc w moim przypadku oszczędności są o wiele większe. Ale ja wielo stosuję tylko ze względów ekologicznych, bo taka ze mnie ekoświrka 😁 Pozdrawiam serdecznie

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: